w

Artur Andrus – Koncert kabaretowy

Artur Andrus i przyjaciele
Artur Andrus – Koncert kabaretowy

Już 15 marca 2020 zapraszamy do Filharmonii Warmińsko – Mazurskiej  na wyjątkowy "Koncert  kabaretowy" Artura Andrusa.  Artysta wraz z zespołem zaprezentuje olsztyńskiej publiczności swoje największe przeboje oraz utwory z najnowszej płyty "Sokratesa 18". Album mówi o podróżach – dalekich i bliskich. O miejscach, w których autor był i takich, w których go nie było, bo niektóre nawet nie istnieją. O uczuciach własnych i cudzych, przeżytych, zauważonych, zasłyszanych i zmyślonych. Trochę poważnie i trochę nie. Usłyszymy m.in.: "Babę na psy", "Piłem w Spale, spałem w Pile", "Ciocię w gablocie", czy "Szybciej, wyżej, mocniej". Koncert będzie przeplatany wierszami, humorystycznymi komentarzami, ciekawymi anegdotami – zawsze na najwyższym poziomie .

O artyście:
Artur Andrus jest dziennikarzem i kabareciarzem, którego twórczość znają i podziwiają fani w każdym wieku. Artysta przez wiele lat prowadził program ‘Powtórka z rozrywki’ w radiowej Trójce, występował również w serialu kabaretowym "Spadkobiercy" TV4 . Współpracuje ze "Szkłem Kontaktowym" w telewizji TVN24. Satyryk występuje na koncertach i festiwalach w całej Polsce. Jego recitale cieszą się dużą popularnością, a krążki sprzedają się w rekordowych ilościach. Do tej pory artysta nagrał pięć albumów, z których "Myśliwiecka" i "Cyniczne córy Zurychu" pokryły się platyną.

Arturowi Andrusowi podczas koncertów towarzyszą cenieni muzycy:
Wojciech Stec | fortepian, gitara
Łukasz Borowiecki | kontrabas, akordeon
Łukasz Poprawski | saksofony, klarnet
Paweł Żejmo | perkusja

Zapraszamy na dużą dawkę dobrej muzyki i humoru na najwyższym poziomie . Już 15 marca Artur Andrus z koncertem kabaretowym  w Olsztynie.

Przed zakupem biletu należy zapoznać się z regulaminem bileterii oraz regulaminem Organizatora dostępnym na jego stronie.

Gdzie? Filharmonia Warmińsko-Mazurska
Kiedy? 20 września 2020 o godzinie 18:00
Adres: ul. Głowackiego 1, 10-447 Olsztyn
Chcesz więcej wydarzeń z tego miejsca? Kliknij tutaj
Cena: od 99zł
To wydarzenie już się odbyło