w

Bartosz Zalewski i Jasiek Borkowski

Paweł Chałupka, Patryk Czebańczuk, Piotr Popek, Mateusz Socha, Mieszko Minkiewicz
Bartosz Zalewski i Jasiek Borkowski

Zapraszamy na kolejne Mocne uderzenie stand-upu w nowym roku! Już w lutym wystąpią dla nas:

Bartosz Zalewski – urodzony we Wrocławiu komik, zamieszkały tam do czasu kiedy już tam nie mieszkał, założył Wrocławski Stand-up, wstąpił do Stand-up Polska, występował w telewizji, był, jadł, pił, sapał, używał czasowników. Ma za sobą pięć programów solowe, dwa (trzy jeśli czytasz to po 25.06.19) do obejrzenia publicznie, resztę przysypał czas. Sam umieszcza się w pierwszej 20 polskich komików, oczywiście na pierwszym miejscu, bo na co komu skromność.

A zaprezentuje nam program:
"Infrastruktura kłamstwa" to autentyczna opowieść człowieka w pewnym wieku. Jej główny walor wynika z oparcia w pełni na faktach, dzięki czemu każdy będzie mógł odnieść się do jej zawartości. W 100% prawdziwe historie, opis skonfigurowany pod zasady SEO oraz fryzura numer 3 z magazynu mody męskiej i gadżetów sprawi, że poczujecie się bezpiecznie, odnajdując wszystkie te tropy, za które płacicie ciężko zarobione pieniądze. Po występie będzie możliwość zakupu koszulek, smyczy do telefonu i żelowych łapek pozostawiających smutne ślady na szybach.

Jasiek Borkowski – Zdecydowanie jeden z najbardziej charakterystycznych polskich komików, absolutnie nie do podrobienia. Ma za sobą występy telewizyjne, roastowe i setki imprez, podczas których przedstawia widzów na własne postrzeganie świata. Nieśpieszny styl, głębokie rozważania przeplatane szczerym realizmem i wymuszony luz (bardzo nerwowy człowiek), który przebija sympatyczną melancholią.

Wieczór poprowadzi Mieszko Minkiewicz.
Zapraszamy!

Gdzie? Dom Środowisk Twórczych MDK
Kiedy? 28 lutego 2020 o godzinie 19:00
Adres: ul. Wojska Polskiego 3, 18-410 Łomża
Chcesz więcej wydarzeń z tego miejsca? Kliknij tutaj
Cena: od 30zł
To wydarzenie już się odbyło