w

Bartosz Zalewski w programie ''Infrastruktura kłamstwa"

stand-uperzy
Bartosz Zalewski w programie ''Infrastruktura kłamstwa"

Sosnowiec Stand-up zaprasza kolejnego zacnego komika:

Bartosz ZALEWSKI – urodzony we Wrocławiu komik, zamieszkały tam do czasu kiedy już tam nie mieszkał, założył Wrocławski Stand-up, wstąpił do Stand-up Polska, występował w telewizji, był, jadł, pił, sapał, używał czasowników. Ma za sobą pięć programów solowych, dwa (trzy jeśli czytasz to po 25.06.19) do obejrzenia publicznie, resztę przysypał czas. Sam umieszcza się w pierwszej 20 polskich komików, oczywiście na pierwszym miejscu, bo na co komu skromność. Teraz zaprasza na program pt. "Infrastruktura kłamstwa", który został opisany takimi słowa:

"Infrastruktura kłamstwa" to autentyczna opowieść człowieka w pewnym wieku. Jej główny walor wynika z oparcia w pełni na faktach, dzięki czemu każdy będzie mógł odnieść się do jej zawartości. W 100% prawdziwe historie, opis skonfigurowany pod zasady SEO oraz fryzura numer 3 z magazynu mody męskiej i gadżetów sprawi, że poczujecie się bezpiecznie, odnajdując wszystkie te tropy, za które płacicie ciężko zarobione pieniądze. Po występie będzie możliwość zakupu koszulek, smyczy do telefonu i żelowych łapek pozostawiających smutne ślady na szybach.

Wraz z nim pojawi się Damian Skóra

Kiedy : 03.08.2020 

Godz. 19:00-21:00

Wpuszczanie na widownie od 18:00

.

.

.

* Zakaz nagrywania występów. 

 * Występ dla osób powyżej 18. roku życia.  

* Osoby przeszkadzające zostaną wyproszone z imprezy bez możliwości ubiegania się o zwrot należności za bilety.
.

.

W związku ze stanem epidemii w Polsce kupując bilet akceptujesz następujące wytyczne:  

+ Uczestnik ma obowiązek samodzielnego wyposażenia się w materiały ochrony osobistej służące do zakrywania ust i nosa.  

+ Kupując bilet uczestnik równoznacznie składa oświadczenie, że jeżeli wystąpią u niego objawy choroby nie weźmie udziału w wydarzeniu i poinformuje o tym organizatora.  

+ Kupując bilet uczestnik akceptuje klauzule dot. ochrony danych osobowych, umożliwiające Organizatorowi udostępnienie Głównemu Inspektoratowi Sanitarnemu i służbom porządkowym danych osobowych podanych przy zakupie biletów.

Gdzie? Remedium
Kiedy? 5 października 2020 o godzinie 19:00
Adres: sucha 7c, 41-205 Sosnowiec
Chcesz więcej wydarzeń z tego miejsca? Kliknij tutaj
Cena: od 30zł

Bilety: