w

BŁAŻEJ KRAJEWSKI / WALDEK NOWAK / JAKSA

Różni wykonawcy
BŁAŻEJ KRAJEWSKI / WALDEK NOWAK / JAKSA

Zapraszamy na stand-up comedy w klimatycznym na dziedzińcu zamku w Nidzicy. 

Na scenie zobaczycie: 

BŁAŻEJ KRAJEWSKI – powraca ze swoim najnowszym programem "Komedia Pomyłek"!!!Bydgoski komik, z powodzeniem rozśmiesza publiczność w całej Polsce od 6 lat. Najbardziej znany z genialnych modulacji głosowych, a jego nagranie z charakterystycznym syntezatorem głosowym Ivona było wyświetlone miliony razy. "Komedia Pomyłek" rozbawia do łez historiami z rodzinnej Bydgoszczy, wieloma wpadkami , które Błażej przyciąga do siebie jak magnes oraz wcieleniami w barwne postacie zaczerpnięte ze świata popkultury.

support

WALDEK NOWAK – aktor, komik z bogatą przeszłością sceniczną w kraju i zagranicą. Występował z międzynarodową rewią w Majestic Theatre w Szanghaju i Poly Theatre w Pekinie. Na scenach dużych teatrów i małych kabaretów Paryża, Dubaju, Berlina, Rotterdamu. Zaliczył też kilka seriali telewizyjnych i filmów. Od 2010 robi stand-up , ostry i bezkompromisowy. Brał udział w obu sezonach Comedy Central Prezentuje Stand-up i ostatnim 3 sezonie Comedy Club.

prowadzenie i fragmenty programu

ARKADIUSZ JAKSA JAKSZEWICZ – Rudobrody mówi historie śmieszne według siebie i kilku innych osób. Dotyczące siebie i kilku innych osób, a nawet czasami nas wszystkich. Zbierane kilka lat po lasach, polach, domach, pociągach, ulicach i snach. O historii też troszkę będzie.  Występował w dwóch sezonach Comedy Clubu w Comedy Central Polska.. W zeszłym roku zdobył nagrodę na festiwalu FAMA oraz zajął 3 miejsce na Łódź Challange Stand-up.

Gdzie? Nidzicki ośrodek kultury
Kiedy? 27 czerwca 2020 o godzinie 20:00
Adres: ul. Zamkowa 2, 13-100 Nidzica
Chcesz więcej wydarzeń z tego miejsca? Kliknij tutaj
Cena: od 35zł
To wydarzenie już się odbyło