w

Infrastruktura Kłamstwa

Bartosz Zalewski
Infrastruktura Kłamstwa

Niesamowity wieczór ze stand-upem w klimatycznym Domu Harcerza, który na pewno przejdzie do historii. Nie tylko za sprawą uwiecznienia go na taśmie, ale także przy walnej pomocy gospodarza sceny Filipa Puzyra oraz wykonawców. A będą to:

Bartosz ZALEWSKI – urodzony we Wrocławiu komik, zamieszkały tam do czasu kiedy już tam nie mieszkał, założył Wrocławski Stand-up, wstąpił do Stand-up Polska, występował w telewizji, był, jadł, pił, sapał, używał czasowników. Ma za sobą pięć programów solowych, dwa (trzy jeśli czytasz to po 25.06.19) do obejrzenia publicznie, resztę przysypał czas. Sam umieszcza się w pierwszej 20 polskich komików, oczywiście na pierwszym miejscu, bo na co komu skromność. Tego wieczora będzie nagrywał program: "Infrastruktura kłamstwa" to autentyczna opowieść człowieka w pewnym wieku. Jej główny walor wynika z oparcia w pełni na faktach, dzięki czemu każdy będzie mógł odnieść się do jej zawartości. W 100% prawdziwe historie, opis skonfigurowany pod zasady SEO oraz fryzura numer 3 z magazynu mody męskiej i gadżetów sprawi, że poczujecie się bezpiecznie, odnajdując wszystkie te tropy, za które płacicie ciężko zarobione pieniądze. Po występie będzie możliwość zakupu koszulek, smyczy do telefonu i żelowych łapek pozostawiających smutne ślady na szybach

Adam Van BENDLER – trójmiejski komik, reżyser, aktywista na rzecz zwierząt, aktor i prawdziwy wulkan energii. Jego występy to rollercoaster emocji, śmiechu i wzruszeń, wszystko przemieszane w niepodrabialnym stylu, który przysporzył mu rzeszę fanów i jeszcze więcej przychylnych serc.

Paweł BAKTERIA – człowiek wielu żywotów, wielu metod i wielu spojrzeń na rzeczywistość. Na scenie przekuwa to w wyjątkowy strumień codziennej zadumy, zaprawionej doświadczeniem życiowym. Nawet nie zorientujecie się jak wiele razy będzie się zgadzać z Pawłem przez łzy, łzy wywołane śmiechem.

Całość imprezy poprowadzi oczywiście Filip PUZYR.

* Zakaz nagrywania występów.
* Występ dla osób powyżej 18. roku życia.
* Osoby przeszkadzające zostaną wyproszone z imprezy bez możliwości ubiegania się o zwrot należności za bilety.

Gdzie? Dom Harcerza
Kiedy? 26 września 2020 o godzinie 20:00
Adres: ul. Za Murami 2/10, 80-823 Gdańsk
Chcesz więcej wydarzeń z tego miejsca? Kliknij tutaj
Cena: od 30zł

Bilety: