w

Kabaret Młodych Panów w komediowym spektaklu teatralnym "Lany Poniedziałek'

Mateusz Banaszkiewicz, Bartosz Demczuk, Łukasz Kaczmarczyk, Robert Korólczyk
Kabaret Młodych Panów w komediowym spektaklu teatralnym "Lany Poniedziałek'

LANY PONIEDZIAŁEK, albo "Góro tsy" komedia roku – spektakl tylko dla dorosłych

Swojskie klimaty, swojskie absurdy, swojskie problemy, humor, swojska jazda bez trzymanki!!! Jedyny w swoim rodzaju, wyjątkowo zabawny komediowy spektakl teatralny,

To opowieść o spotkaniu czterech facetów, zabawnie nieporadnych w naszych swojskich realiach. Spotykają się w święta. Trochę przesadzają z alkoholem i wplątują się w kilka afer, w które na trzeźwo nikt by się nie wplątał. To opowieść o nas, albo przynajmniej o kimś kogo znamy. O naszych sprawach i problemach. A wiadomo, że z problemów najlepiej się wyśmiać. 

Często publiczność nas pyta, skąd panowie bierzecie pomysły na skecze? My mówimy: z życia, bo to życie pisze najlepsze scenariusze. Ten spektakl jest najlepszym dowodem na to, jak życie potrafi nas wplątać w absurdalne i śmieszne sytuacje. Dla nas jako zespołu, jest to nowa przygoda na scenie, nowy etap pracy w teatrze, którego kabaret jest przecież częścią. Jesteśmy przekonani że nasze doświadczenie kabaretowe połączone z gigantycznym doświadczeniem Jurka Bończaka jako aktora i reżysera komedii, tworzy z tej sztuki dobrą i śmieszną farsę. My tworząc ten spektakl naprawdę się dobrze przy tym bawimy i wierzymy, że każdy kto zobaczy "Lany poniedziałek" też będzie się z nami dobrze bawił.

Gdzie? Bolesławiecki Ośrodek Kultury
Kiedy? 4 czerwca 2020 o godzinie 17:30
Adres: Pl. Marszałka J. Piłsudskiego 1C, 59-700 Bolesławiec
Chcesz więcej wydarzeń z tego miejsca? Kliknij tutaj
Cena: od 85zł
To wydarzenie już się odbyło