w

Łomża: Nowaczyk & Poczęty – Mocne uderzenie stand-upu

Stand-up'erzy
Łomża: Nowaczyk & Poczęty – Mocne uderzenie stand-upu

Zapraszamy na kolejne Mocne uderzenie stand-upu w tym roku! Już w marcu wystąpią dla nas:

Tomek Nowaczyk – jeden z najciekawszych komików w Polsce, a już na pewno w Kościanie. Jeden z najbardziej energetycznych komików, mówią, że "napierdziela jak karabin". Na scenie daje z siebie wszystko i jeszcze trochę. Tomek ma kondychę, bo dużo biega. I o tym bieganiu i problemach biegacza amatora między innymi opowiada w swoim najnowszym materiale "Samotność długodystansowca".Ale nie tylko o bieganiu Tomek mówi, bo porusza również tematy życia rodzinnego, porządku i dobrego wychowania; w programie pada również trochę gorzkich słów o współczesnej Polsce. Jest inteligentnie, zabawnie, refleksyjnie, często na granicy, a czasem nawet daleko poza. Zróbcie wszystko, żeby Tomek nie był samotny podczas występu, bo "Samotność długodystansowca" to program, który zdecydowanie trzeba obejrzeć!

Jakub Poczęty – czujny człowiek, któremu nie umknie, nic co robimy źle jako ludzkość, zadaje pytania, których nikt nie powinien zadawać i śmieje się z głupoty, również własnej. Charakteryzuje go pewność siebie, energia, szukanie kontaktu z publicznością i pewien charakterystyczny sposób bycia, który nie dopuszcza do niego myśli, że to co ma na talerzu może mu wystarczyć. Występował w TVP, u Kuby Wojewódzkiego i w Comedy Central, ale twierdzi, że najgorsze nadal przed nim.

Wieczór poprowadzi Mieszko Minkiewicz. Zapraszamy!

MDK DŚT
22.03.2020
19:00
Bilety:
przedsprzedaż 30zł/40zł w dniu imprezy
———————————————-
*Wydarzenie dla osób dorosłych
**Nagrywanie występu w formie audio i video jest zabronione
***Bilet nie daje prawa do przeszkadzania występującym. Organizator zastrzega sobie prawo do wyproszenia osób utrudniających przebieg wydarzenia, bez obowiązku zwrotu pieniędzy za bilet osobom przeszkadzającym

Gdzie? Dom Środowisk Twórczych MDK
Kiedy? 22 marca 2020 o godzinie 19:00
Adres: ul. Wojska Polskiego 3, 18-410 Łomża
Chcesz więcej wydarzeń z tego miejsca? Kliknij tutaj
Cena: od 30zł
To wydarzenie już się odbyło