w

Magda Kubicka w programie "Love me Tinder" – drugie granie

Patryk Czebańczuk
Magda Kubicka w programie "Love me Tinder" – drugie granie

Bilety na godzinę 20:03 zostały wyprzedane więc dla tych którym się nie udało kupić biletów organizujemy drugi termin tego samego dnia!

Magda Kubicka ze swoim najnowszym programem!!!
"Love me Tinder" – to najnowszy program Magdy Kubickiej. Po pierwszym "Nie o taką Polskę walczyłam" Magda dołączyła do grona najbardziej rozpoznawalnych polskich stand-uperek, a jej komedia została doceniona przez tysiące fanów. Z nowego programu dowiecie się między innymi jak to jest grać dla dekarzy, rozmawiać z pijanym ślusarzem i mieć szalonego ginekologa, który kojarzy cię z internetu. Magda poruszy ważną kwestię znieczulicy społecznej i oszczędzania na emeryturę. Opowie też, jak jeździ jej się autem, skoro jakimś cudem udało jej się mieć prawko. Czy będzie coś o babci? Nie może nie być! Czy będzie coś o ludziach, którzy jej nie lubią? No pewnie! Czy będzie Tinder? Przyjdźcie, a się przekonacie! Imprezę poprowadzą: Waber and Natan.

* Impreza przeznaczona dla osób pełnoletnich. 
* Nagrywanie występu w formie audio i video jest zabronione
* Organizator zastrzega sobie prawo do wyproszenia osób utrudniających przebieg wydarzenia bez obowiązku zwrotu pieniędzy za bilety.

Gdzie? PIF PAF
Kiedy? 24 września 2020 o godzinie 18:03
Adres: 10 lutego 23, 81-001 Gdynia
Chcesz więcej wydarzeń z tego miejsca? Kliknij tutaj
Cena: od 25zł
To wydarzenie już się odbyło