w

Podkarpacka Trasa Live Show / Marek Gajos Gajewski, Marlena Mysza, Piotr Przytuła

Marek
Podkarpacka Trasa Live Show / Marek Gajos Gajewski, Marlena Mysza, Piotr Przytuła

Zapraszamy na Stand-up Show, niesamowity występ który rozbawi Cię do łez!!! Podkarpacka Trasa Live Show. 

Dla was wystąpią: Marek "Gajos" Gajewski, Marlena Mysza, Piotr Przytuła.

Marek "Gajos" Gajewski – Komik i aktor komedii życia. Tyle, że drugoplanowy! A czasem nawet tylko statysta! Wszystko przez bycie wnikliwym obserwatorem zamiast głównym bohaterem. Dzięki temu widzi absurdy i żart, których gołym okiem nie widać. Na szczęście słychać je gołym uchem kiedy o nich opowiada. 

Marlena Mysza – to osoba, która zdecydowanie nie lubi siedzieć cicho – woli stać, od niedawna przede wszystkim na scenie w roli komika. Niby poukładana, a jednak nieogarnięta. O swoich pomyłkach, niedomówieniach, byciu fitlook, fitnessie i fitphoto chętnie opowiada wszystkim dookoła, nawet tym, którzy już tego słuchać nie chcą. Jest osobą energiczną i żywiołową i taki też jest jej stand up. 

Piotr Przytuła – Pochodzący z Sosnowca facet po trzydziestce. Podobno kiedyś trenował boks, ale częściej widziano potwora z Loch Ness niż jego sierpowy. Na swoim ostatnim turnieju przegrał z wolnym losem. Teraz los skierował go do komedii, gdzie idzie mu coraz lepiej. Na scenie raz wulkan energii, raz spokojne fale Dunaju. Nigdy nie wiesz, czym Cię zaskoczy. Komik, konferansjer, organizator wydarzeń komediowych, akrobata.
Po prostu Przytuła. Piotr Przytuła.

* Występ dla osób powyżej 18 roku życia 

** Nagrywanie występu w formie audio i video nie jest dozwolone 

***Bilet nie daje prawa do przeszkadzania występującym. Organizator zastrzega sobie prawo do wyproszenia osób utrudniających przebieg wydarzenia, bez obowiązku zwrotu pieniędzy za bilet osobom przeszkadzającym 

****Przedsprzedaż 30 zł, w dniu imprezy 40zł 

*****Otwarcie bram: godz. 18:00, start imprezy: godz. 19:00 

Biorąc udział w wydarzeniu akceptujesz poniższy regulamin.

Regulamin wydarzenia:

1. Nakrycie na twarz we własnym zakresie 

2. Zachowanie odstępu w miarę możliwości minimum 1,5m 

3. Złożenie przez uczestnika obowiązkowego pisemnego oświadczenia przy wejściu na imprezę lub wcześniej drogą online, że uczestnik, według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym 

4. Podpisanie klauzuli, która umożliwia Organizatorowi udostępnienie Głównemu Inspektoratowi Sanitarnemu i służbom porządkowym danych osobowych uczestników imprezy; 

5. Organizator zobowiązuje się do utylizacji dokumentów w ciągu 5 dni roboczych. 

6. Ograniczenia wraz z artystami oraz obsługą nie przekraczające 150 osób podczas wydarzenia. 

7. Organizator ma prawo do niedopuszczenia osoby, która nie wywiązała się z zasadami regulaminu wraz z brakiem możliwości zwrotu pieniędzy za bilet. 

8. Wydarzenie wyłącznie dla osób dorosłych, brak możliwości uczestnictwa dzieci oraz osób niepełnoletnich 

9. Organizator zastrzega odpowiedzialności powikłań wynikające z udziałem w wydarzeniu, obecność oraz świadomość trwającej pandemii wskazana.

Gdzie? NOWA Cafe-Resto-Bar
Kiedy? 27 października 2020 o godzinie 19:00
Adres: ks. Bielawskiego 1, 36-200 Brzozów
Chcesz więcej wydarzeń z tego miejsca? Kliknij tutaj
Cena: od 25zł
To wydarzenie już się odbyło