w

Stand-up & calm down: Wiolka Walaszczyk i Maciej Brudzewski

Wiolka Walaszczyk,  Maciej Brudzewski
Stand-up & calm down: Wiolka Walaszczyk i Maciej Brudzewski

Stand-up & calm down to nowy cykl komediowych spotkań w stolicy. Zapraszamy na wieczór z dwójką niebanalnych komików w zupełnie nowych odsłonach. Pokażą oni nie tylko swoje najnowsze stand-upowe programy, ale też dadzą się zaprosić na luźną rozmowę na kanapie – o stand-upie, o kulturze, o zainteresowaniach i o zwyczajnych farmazonach. Pytania ze strony widowni mile widziane, a nawet wyczekiwane. Wieczór poprowadzi dwóch warszawiaków z zacięciem komediowo-dziennikarskim: Mieszko Minkiewicz i Kamil Śmiałkowski.

Wiolka Walaszczyk
Stand-uperka z Gdańska. Bezkompromisowa, charyzmatyczna i niezwykle energiczna osobowość sceniczna. W swoim materiale chętnie opowiada o życiu prywatnym jak i o sytuacjach zupełnie absurdalnych. Wiolka Walaszczyk wystąpi z nowym materiałem " Życie Od Kuchni".

Maciej Brudzewski
Materiałem pt. "Burdel" zaskoczył, zniesmaczył, rozkochał, a przede wszystkim rozbawił do granic absurdu. W grudniu do sieci wpuścił kolejny materiał pt. "Każdy ratuje siebie". Od stycznia 2020 Maciek zaprezentuje Wam swój 3 program, który już jest gotowy i od zaraz zacznie hulać na żywo! Do zobaczenia!

Gdzie? Spin City - Centrum Rozrywki
Kiedy? 16 listopada 2020 o godzinie 19:00
Adres: Powstańców Śląskich 126A, 01-466 Warszawa
Chcesz więcej wydarzeń z tego miejsca? Kliknij tutaj
Cena: od 30zł

Bilety: