w

STAND-UP “IT’S MY LIFE” – ARTUR SMOŁUCHA

Artur Smołucha
STAND-UP “IT’S MY LIFE” – ARTUR SMOŁUCHA

Zapraszamy serdecznie 10 października 2020 r. do sali widowiskowej Janowskiego Ośrodka Kultury o godz.18.00, gdzie podczas półtoragodzinnego programu o Państwa samopoczucie i dobry nastrój zadba Artura Smołucha.

Poczucie humoru nie tylko świadczy o naszej inteligencji i mądrości. Umiejętność śmiania się wzmacnia poczucie wartości i odporność na choroby, a nawet uśmierza ból. Śmiech bywa lekarstwem na całe zło, często jest zaraźliwy. Dlatego w trosce o Państwa samopoczucie zapraszamy na śmiechoterapię podczas spotkania z Arturem Smołuchem , specjalistom od śmiechu i dobrej zabawy! Artur Smołucha aktor filmowy i teatralny, którego twarz można podziwiać w licznych reklamach telewizyjnych, a głos usłyszeć w spotach radiowych, rozpocznie już w kwietniu trasę po Polsce z autorskim programem stand-up "IT’S MY LIFE". Artysta do tej pory występował nie tylko na deskach teatru, ale również w filmach i serialach. Stand-up jest dla niego formą artystycznego przekazu dzięki, której może być reżyserem, scenarzystą i aktorem w jednym. "IT’S MY LIFE" to przezabawne opowieści z życia wzięte. Jak sam twórca mówi: postacie, o których opowiada w swoim wstępie, pełnią ważną rolę, mają pokazać, jak wygląda otaczająca go rzeczywistość. 33-letni twórca ma duży dystans do samego siebie, dlatego też w dużej mierze poruszone przez niego historie są z jego osobistego życia.

"IT’S MY LIFE" to półtoragodzinny program w 100% nawiązujący do swojej nazwy: To jest moje życie. Jak sam autor dodaje: "pełne śmiechu i kapryśnych, do łez śmiesznych historii". W programie nie brakuje wątków spanikowanej babci, nowoczesnego ojca chowającego świat w komórce, czy też spostrzegania dorosłego faceta przez jego własną matkę jako malutkiego, bezbronnego, a wręcz bezradnego dziecka oraz prześmiesznych historii z życia małżeńskiego.

Gdzie? Janowski Ośrodek Kultury
Kiedy? 14 października 2020 o godzinie 18:00
Adres: ul. Jana Pawła II 3, 23-300 Janów Lubelski
Chcesz więcej wydarzeń z tego miejsca? Kliknij tutaj
Cena: od 30zł

Bilety: