w

Stand-up: Jasiek Borkowski / Bartosz Zalewski

Bartosz Zalewski
Stand-up: Jasiek Borkowski / Bartosz Zalewski

Krakowski Klub Komediowy zaprosił na swoje deski dwóch panów, którzy na stand-upie zjedli zęby i okazjonalne kwasy. Już 19.04 wystąpią dla Was ze swoimi nowymi programami:

Bartosz ZALEWSKI –  urodzony we Wrocławiu komik, zamieszkały tam do czasu kiedy już tam nie mieszkał, założył Wrocławski Stand-up, wstąpił do Stand-up Polska, występował w telewizji, był, jadł, pił, sapał, używał czasowników. Ma za sobą pięć programów solowych, dwa (trzy jeśli czytasz to po 25.06.19) do obejrzenia publicznie, resztę przysypał czas. Sam umieszcza się w pierwszej 20 polskich komików, oczywiście na pierwszym miejscu, bo na co komu skromność.

Teraz zaprasza na program pt. "Infrastruktura kłamstwa".

Jasiek BORKOWSKI – zdecydowanie jeden z najbardziej charakterystycznych polskich komików, absolutnie nie do podrobienia. Ma za sobą występy telewizyjne, roastowe i setki imprez, podczas których przestawia widzów na własne postrzeganie świata. Nieśpieszny styl, głębokie rozważania przeplatane szczerym realizmem i wymuszony luz (bardzo nerwowy człowiek!), który przebija sympatyczną melancholią.

Bilety: 30/40 PLN

Uwaga: Impreza dla osób dorosłych. Organizator zastrzega sobie możliwość wyproszenia gości niespełniających podstawowych zasad kultury osobistej.

Gdzie? Plac Nowy 1
Kiedy? 12 października 2020 o godzinie 20:30
Adres: plac Nowy 1, 33-332 Kraków
Chcesz więcej wydarzeń z tego miejsca? Kliknij tutaj
Cena: od 30zł

Bilety: