w

Stand-up / Jelenia Góra: Zalewski "Infrastruktura kłamstwa" + Gadowski | II termin

Bartosz Zalewski
Stand-up / Jelenia Góra: Zalewski "Infrastruktura kłamstwa" + Gadowski | II termin

Zapraszamy na kolejne spotkanie z najwyższej jakości stand-upem w klimatycznym klubie KWADRAT. Tym razem swoje solowe programy zaprezentuje absolutna czołówka polskiej komedii na żywo, a całość opatrzona będzie żywiołowym prowadzeniem. 

24.03 na scenie KWADRATu pojawią się: 

Bartosz ZALEWSKI –  urodzony we Wrocławiu komik, zamieszkały tam do czasu kiedy już tam nie mieszkał, założył Wrocławski Stand-up, wstąpił do Stand-up Polska, występował w telewizji, był, jadł, pił, sapał, używał czasowników. Ma za sobą pięć programów solowych, dwa (trzy jeśli czytasz to po 25.06.19) do obejrzenia publicznie, resztę przysypał czas. Sam umieszcza się w pierwszej 20 polskich komików, oczywiście na pierwszym miejscu, bo na co komu skromność. 

Teraz zaprasza na program pt. "Infrastruktura kłamstwa", który został opisany takimi słowa: "Infrastruktura kłamstwa" to autentyczna opowieść człowieka w pewnym wieku. Jej główny walor wynika z oparcia w pełni na faktach, dzięki czemu każdy będzie mógł odnieść się do jej zawartości. W 100% prawdziwe historie, opis skonfigurowany pod zasady SEO oraz fryzura numer 3 z magazynu mody męskiej i gadżetów sprawi, że poczujecie się bezpiecznie, odnajdując wszystkie te tropy, za które płacicie ciężko zarobione pieniądze. Po występie będzie możliwość zakupu koszulek, smyczy do telefonu i żelowych łapek pozostawiających smutne ślady na szybach. Zapraszamy serdecznie! 

Darek GADOWSKI –  czysta koszalińska energia, spotkania z Darkiem to idealna terapia na smutną rzeczywistość. Jego stand-up napędzany na równi frustracją, inwencją i czystym relaksem wzbudza zasłużone reakcje w całym kraju. Każdy wieczór sygnowany nazwiskiem Darka Gadowskiego to tak naprawdę wizyta dawno niewidzianego, bliskiego przyjaciela, z którym uwielbiamy się śmiać i zgadzać na przemian. 

Imprezę poprowadzi młody i rumiany Ryszard MAZUR 

Uwaga: Impreza dla osób dorosłych. Organizator zastrzega sobie możliwość wyproszenia gości niespełniających podstawowych zasad kultury osobistej.

Gdzie? Klub Kwadrat
Kiedy? 22 września 2020 o godzinie 17:00
Adres: Bankowa 28/30, 58-500 Jelenia Góra
Chcesz więcej wydarzeń z tego miejsca? Kliknij tutaj
Cena: od 30zł

Bilety: