w

Stand-up Mocnych W Gębie #43 w ramach Mocnych W Gębie

Najlepsi komicy stand-up comedy w Polsce
Stand-up Mocnych W Gębie #43 w ramach Mocnych W Gębie

Najstarsza scena stand-upowa w Poznaniu. Kultowy cykl, którego nie wolno przegapić. Najlepsi komicy na deskach klubu Pod Minogą.

Wystąpią:
Filip van der Brym urodził się w Polsce, ale dorastał i studiował w USA oraz Holandii. Aby uwolnić się od przyszłości nudnego adwokata, stereotypu leniwego pożeracza kiełbasy i złodzieja narzędzi, wrócił do Polski opowiadać żarty. Wysłuchamy jego programu “Kryzys Tożsamości” będącym inteligentną satyrą na nasze codzienne życie.

Supportować go będzie toruński stand-uper Łukasz Kociszewski, mąż, ojciec dwójki dzieci, pracownik Muzeum Piernika.

Wieczór poprowadzi gospodarz sceny Krzysztof Jahns.

Impreza przeznaczona dla osób 18+ / Obowiązuje zakaz nagrywania / Osoby przeszkadzające będą wypraszane bez możliwości uzyskania zwrotu środków za zakupiony bilet.
Zasady związane z pandemią:
Z racji utrzymania bezpieczeństwa epidemicznego Organizator zastrzega sobie prawo do udostępnienia Głównemu Inspektoratowi Sanitarnemu i służbom porządkowym danych osobowych uczestników imprezy.
Uczestnicy mają obowiązek samodzielnego wyposażenia się w materiały ochrony osobistej (maseczki). Obowiązuje nakaz zasłaniania nosa i ust.
Uczestnik ma obowiązek złożenia oświadczenia przy wejściu na imprezę, że według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym.

Gdzie? Scena Pod Minogą
Kiedy? 26 września 2020 o godzinie 20:00
Adres: Nowowiejskiego 8, 61-731 Poznań
Chcesz więcej wydarzeń z tego miejsca? Kliknij tutaj
Cena: od 25zł

Bilety: