w

Stand-up Nowy Sącz: Juliusz Sipika i Arek Jaksa Jakszewicz z nowymi programami!

Juliusz Sipika, Arkadiusz Jaksa Jakszewicz
Stand-up Nowy Sącz: Juliusz Sipika i Arek Jaksa Jakszewicz z nowymi programami!

Kolejny raz zawitamy w Nowym Sączu! Już 19 marca widzimy się w Restauracja Galicja. Tym razem scenę przejmują Arkadiusz oraz Juliusz, których imiona pasują do siebie prawie tak, jak ich najnowsze programy. Do zobaczenia na miejscu!

Informacje:
Start: 19:00
Data: 19/03/2020
Bilety: 30 zł przedsprzedaż / 40 zł w dniu wydarzenia w lokalu

Wskazówki/nakazy/zakazy:
Wejście 18+
Możliwość uczestnictwa od 16 roku życia z pisemnym pozwoleniem opiekuna/rodzica
Nagrywanie występu w formie audio i video jest zabronione
Bilet nie daje prawa do przeszkadzania występującym

Poznajcie bliżej chłopaków:

Arkadiusz Jaksa Jakszewicz – rudobrody z Warmii mówi historie śmieszne według siebie i kilku innych osób. Dotyczące siebie i kilku innych osób, a nawet czasami nas wszystkich. Zbierane kilka lat po lasach, polach, domach, pociągach, ulicach i snach. O sprawach przyziemnych i nie, o ludziach i nie tylko, bo i o rybach też. O podróżach i o obrażaniu się, o nawykach, przyjaźni, o Panach żulach i o tym, jak ciężko jest rudym w Polsce i jak łatwo można z tym wszystkim skończyć. Ogólnie wesoło na maksa. Występował w dwóch sezonach Comedy Club w Comedy Central Polska. W zeszłym roku zdobył nagrodę na festiwalu FAMA w Świnoujściu, II miejsce na festiwalu Stand-up Mania w Zielonej Górze i III miejsce na Łódź Challange Stand-up.

Juliusz Sipika – niepełnosprawny komik z Łodzi. Zajmuje się stand-upem od czterech lat. W swoim programie łączy absurdalne przemyślenia na temat świata z prozą dnia codziennego. Występował już kilka razy w różnych miejscach podobno są ludzie, którym to się podobało. Lubi guacamole.

Gdzie? Restauracja Galicja
Kiedy? 19 marca 2020 o godzinie 19:00
Adres: Rynek 7, 33-300 Nowy Sącz
Chcesz więcej wydarzeń z tego miejsca? Kliknij tutaj
Cena: od 30zł
To wydarzenie już się odbyło