w

Stand Up Pałubski& Błachnio

Michał Pałubski, Ewa Błachnio
Stand Up Pałubski& Błachnio

Gostyński Ośrodek Kultury HUTNIK zaprasza na niesamowite wydarzenie!!! Ze swoim reelacyjnym stand up’em wystąpią: EWA BŁACHNIO i MICHAŁ PAŁUBSKI!!!

Ewa Błachnio
czyli istny kombajn działalności przeróżnych! Aktorka kabaretowa – niegdyś widywana Limem, ale przypudrowała oko… i aktorka dramatyczna – tak, koniecznie w tej kolejności… Czasem śpiewa, trochę tańczy, ale przyznaje, że lubi prowadzić… i to nie tylko swojego Harleya. Grywa solo i z przegenialnym zespołem "Muzikanty", obecnie związana z krakowskim teatrem "sztuka na wynos", Sceną CK w Gdyni i Teatrem Żelaznym w Katowicach. Ponadto z dużą radością współtworzy kabaret "Para Numer Dwa", "Spółka z o. o.", projekt "Stand’up Night" i coroczny "Stand’upowy Dzień Kobiet". Scena, ekran czy w eterze, a jeszcze nie powiedziała ostatniego słowa! Szykujcie się na jej kolejne odsłony – ponoć pod choinkę dostała sztalugę, trykot, dłuto i fortepian…. Tak. To było spore drzewko!

"Bardzo mi przykro, BUBY już nie będzie", to najnowszy program Michała Pałubskiego!
Michał Pałubski, aktor i komik, którego publiczność w całej Polsce poznała i pokochała za jego kabaretowe dokonania, wyruszył w Polskę na poszukiwanie dzikiego, nieokiełznanego humoru, szukając go tam, gdzie jeszcze nikt się nie odważył! Oto Michał Pałubski – nowe oblicze szczerego i śmiesznego do bólu brzucha humoru. Przyjdź, zobacz, posłuchaj!

BILETY w cenie 35 zł, w dniu występu 45 zł.

*wydarzenie dla widzów dorosłych
*nagrywanie i udostępnianie występu oraz jego fragmentów jest zabronione
*osoby przeszkadzające w występie zostaną wyproszone bez możliwości zwrotu pieniędzy za bilet

Gdzie? Ośrodek Kultury Hutnik
Kiedy? 9 października 2020 o godzinie 19:00
Adres: ul. Hutnika 4, 63-800 Gostyń
Chcesz więcej wydarzeń z tego miejsca? Kliknij tutaj
Cena: od 35zł

Bilety: