w

Stand-up Piotrków Trybunalski: Twarowski & Konkiel

Komicy ;-)
Stand-up Piotrków Trybunalski: Twarowski & Konkiel

Siemano Piotrków Trybunalski! Apokalipsa się skończyła, więc czas na rozrywki! Z tej okazji restauracja "Kamienica" przygotowała dla was występ dwóch idących jak torpedy po szczeblach kariery komików. Nie może was tam zabraknąć!

A wystąpią:
Pan, co tworzy memy: Paweł Konkiel. Byłby mężczyzną idealnym, gdyby miał pieniądze. Uwielbia piwo, sporty walki i kobiety toksyczne jak on sam. Zawodowo zajmuje się wstawianiem chorych memów na insta i zbieraniem za nie opierdzielu od matki, nocami zamienia się w komika, który w pozornie antykobiecych żartach, przemyca swoje ciepło, miłość i wrażliwość.

Pan, co tworzy sobie dużo problemów: Maciej Twarowski.
Scyzoryk z urodzenia, kobieciarz z pasji. W swoim stand-upie porusza tematy absolutnie najważniejsze dla świata, więc mówi głównie o sobie. Wygrał też nagrodę "komediowy debiut roku w sieci 2019", ale niespecjalnie chce o tym wspominać, bo nie lubi się chwalić. Skromniacha, w wolnych chwilach chciałby być Dawidem Podsiadło. Ale jest spoko, polubicie się.

Bilety w cenie 25 zł

Gdzie: Restauracja "Kamienica", Piotrków Trybunalski
Kiedy: Piątek, 18.09
O której: O 20
Jakość humoru: 10/10
Jakość mężczyzn: 6/9
Do zobaczenia!

* Wydarzenie tylko dla widzów dorosłych
* W związku z sytuacją epidemiologiczną, posiadacz biletu oświadcza, że nie miał świadomego kontaktu z osobą chorą na COVID-19 bądź powracającą zza granicy w przeciągu 14 dni przed imprezą.
*Posiadanie maseczki jest wymagane

Gdzie? Restauracja "Kamienica"
Kiedy? 18 września 2020 o godzinie 20:00
Adres: Rynek Trybunalski 1, 97-300 Piotrków Trybunalski
Chcesz więcej wydarzeń z tego miejsca? Kliknij tutaj
Cena: od 25zł
To wydarzenie już się odbyło