w

Stand-up w Koninie | Kancelaria Przedstawia + Open Mic

Stand-up'erzy
Stand-up w Koninie | Kancelaria Przedstawia + Open Mic

Zapraszamy na Stand-up w Koninie. Kancelaria Stand-upu przedstawia… Nie byłeś jeszcze na stan-upie? Chcesz się pośmiać?.. To zapraszamy! Poznajcie naszych bohaterów:

Radosław Kostrzewski to człowiek, który nie musi zmyślać, on po prostu opowiada swoje życie. Misja, uśmiech na Twojej twarzy! Analityk, filozof i skąpiec, bo od 3 lat mieszka w Poznaniu. Naiwny człowiek z odruchem samozachowawczym i instynktem wysmakowanego żartu. Mesjasz dobrego humoru. Stoi przed trudnym wyzwaniem ponieważ zostanie Ojcem.
Musisz posłuchać, to będzie dobry program!

Jeżeli myślałeś że Michał Wiśniewski rządzi Łodzią jesteś w błędzie, może Michał Kwiatkowski nie ma czerwonych włosów (w sumie ich nie ma), ale za to zęby o krystalicznie bieli. Przemiła osobowość, która jeszcze niedawno pracowała w radiu, głos będzie Ci znajomy! Nie musisz wysyłać smsów, aby wygrać samochód, w cenie biletu otrzymasz sejf pełnych żartów i nietuzinkowych historii.

Kacper Jasiak – Człowiek, który od dziecka zabawiał innych różnymi historyjkami. Rok temu chwycil za mikrofon i tak nie może zejść ze sceny.
Niedoszły dubbingowiec potrafiący naśladować wiele postaci znanych i mniej znanych.

Krystian Maciejewski – zabawny, uśmiechnięty, z energią do życia…. To wszystko to nie jego cechy. Jednak rzeczy, które mówi ze sceny przepełnione, są żartami… przynajmniej tak mu się wydaje. Posiada jeden problem w swoim poczuciu humoru… niektóre rzeczy śmieszą tylko jego.
Chcesz się przekonać? Przyjdź i sam zobacz!

Gdzie? Fabrykarnia
Kiedy? 19 września 2020 o godzinie 17:00
Adres: Fryderyka Chopina 18, 62-510 Konin
Chcesz więcej wydarzeń z tego miejsca? Kliknij tutaj
Cena: od 30zł

Bilety: