w

Stand-up w Olsztynie: Ćwiek x Linke x Brudzewski

Zbiry StandUpu: Ćwiek i Linke: Dwururka
Stand-up w Olsztynie: Ćwiek x Linke x Brudzewski

Czas na strzał z grubej rury! A najlepiej z dwóch! Mistrz sztuk walki Maciej "Lobo" Linke i pisarz Jakub "wciąż bez ksywy" Ćwiek – dwa brodate Zbiry StandUpu – wjeżdżają z pełnym energii programem "Dwururka"! Opowiedzą o tym jaka jest prawdziwa cena piękna, o tym dlaczego niektóre matki są samotne, o zimnej wojnie z Wegatarianami, zdradach, facetach w ciąży, czy najbardziej patriotycznym polskim deserze! Chcesz fajnie spędzić wieczór? Walnąć z przyjaciółmi kilka shotów i zdrowo się pośmiać? Jeśli tak, "Dwururka" to strzał w dziesiątkę. Z obrzyna!

JAKUB ĆWIEK – Pisarz Polski, którego znają wszyscy miłośnicy fantastyki i… bywalcy jednego z warszawskich klubów, gdzie w stanie wskazującym przedstawił sięwszystkim. którzy. tam. byli. (tym samym stał się królem marketingu bezpośredniego.) Miłośnik kina i rocka, pisarsko stworzył szereg fantastycznych światów, w których jego humor jest najzabawniejszy ze wszystkich. Nie lubi żartować o Kościele, ale Jezus mu kazał.

MACIEJ "LOBO" LINKE – Mistrz humoru anegdotycznie-dosadnego. Punch line’y praktykował w ringu i oktagonie, a także na matach do brazylijskiego ju-jitsu, którego jest utytułowanym championem. Dziesiątki razy mało nie zginął, co z perspektywy czasu jest bardzo zabawne. Ma też dwójkędzieci, zwariowaną dziewczynę i przeszłość, o której "Masa" skonfabulowałby ze trzy książki. Wolno mu śmiać się ze wszystkiego, bo… kto mu zabroni?

Gdzie? Galeria Sowa
Kiedy? 9 marca 2020 o godzinie 20:00
Adres: ul. Zamkowa 2, 10-074 Olsztyn
Chcesz więcej wydarzeń z tego miejsca? Kliknij tutaj
Cena: od 25zł
To wydarzenie już się odbyło