w

Stand-up Zgierz: Magda Kubicka, Wojtek Pięta

Stand-uperzy
Stand-up Zgierz: Magda Kubicka, Wojtek Pięta

Zapraszamy na wieczór stand-up comedy w Klub AgRafKa! Wystąpią:

Magda Kubicka
"Love me Tinder" – to najnowszy program Magdy Kubickiej. Po pierwszym "Nie o taką Polskę walczyłam" Magda dołączyła do grona najbardziej rozpoznawalnych polskich stand-uperek, a jej komedia została doceniona przez tysiące fanów.

Z nowego programu dowiecie się między innymi jak to jest grać dla dekarzy, rozmawiać z pijanym ślusarzem i mieć szalonego ginekologa, który kojarzy cię z internetu. Magda poruszy ważną kwestię znieczulicy społecznej i oszczędzania na emeryturę. Opowie też, jak jeździ jej się autem, skoro jakimś cudem udało jej się mieć prawko. Czy będzie coś o babci? Nie może nie być! Czy będzie coś o ludziach, którzy jej nie lubią? No pewnie! Czy będzie Tinder? Przyjdźcie, a się przekonacie!

Wojtek Pięta powraca na scenę ze swoim nowym materiałem "Zrzutka na alimenty". Stresujące życie przyszłego męża przeplatane z historiami z niezapomnianych melanżów kawalera rozbawią was do łez. Wojtek nie pozostawia na sobie suchej nitki i bezkompromisowo opowiada o swoich przeżyciach. To wszystko i jeszcze więcej do usłyszenia na występach w twoim mieście!

Bilety
cena: 25 zł (przedsprzedaż) / 35 zł (w dniu wydarzenia | na bramce)
_______________________
*Zakaz nagrywania występów.
*Występ dla osób powyżej 18. roku życia.
*Osoby przeszkadzające w występie zostaną wyproszone bez możliwości zwrotu pieniędzy za bilet.

Gdzie? Hotel i Restauracja San Remo
Kiedy? 23 czerwca 2020 o godzinie 20:00
Adres: Chemików 6, 95-100 Zgierz
Chcesz więcej wydarzeń z tego miejsca? Kliknij tutaj
Cena: od 25zł
To wydarzenie już się odbyło