w

To jest chore! Kabaret Młodych Panów

Mateusz Banaszkiewicz, Bartosz Demczuk, Łukasz Kaczmarczyk, Robert Korólczyk
To jest chore! Kabaret Młodych Panów

Zapraszamy 29 kwietnia 2020 roku na wyjątkowy wieczór. W sali widowiskowej Samorządowego Centrum Kultury w Mielcu wystąpi Kabaret Młodych Panów!

Zaplanowano dwa występy, pierwszy o godz. 17:30, a drugi o godz. 20:30!

"To jest chore" – najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, jak każdy ich program, dotyka kwestii społecznych, tego z czym spotykamy się na co dzień.

"To jest chore" mieści się w ramach wszystkiego, co może zaistnieć w szeroko rozumianych relacjach międzyludzkich, a co odbiega od normy. Idąc dalej, jest o tym, co nienormalne, bezsensowne i absurdalne w naszej codzienności.

Jak mawiał Zygmunt Freud "nie ma ludzi zdrowych, są tylko niezdiagnozowani" i ten program w pełni to potwierdza.
Zabawne skecze i zaskakujące puenty, których tutaj nie brakuje, świetne scenki łączące, jak i ironiczne, mądre piosenki sprawiają, że dwie godziny mijają nam bardzo szybko i czujemy zdrowy niedosyt. Wszystko wykonane na najwyższym poziomie estradowym i z pełnym zaangażowaniem. Panowie zgrabnie łączą obiektywizm z umiarkowanym realizmem nie koncentrując się wyłącznie na zaletach, ani na wadach świata i ludzi. Ukazują świat we właściwych proporcjach i pochopnie nie uogólniają.

Świetny program i fantastyczna zabawa.

Organizatorem wydarzenia jest jest Studio Wizualne Damian Gąsiewski.

Partnerami wydarzenia są producent suplementów diety AvetPharma, Agencja Reklamowa MCDesign, ErgoHestia Oddział Grupy Jerzy Wąs oraz Agencja Ochrony Top-Servis.

Gdzie? Sala widowiskowa Domu Kultury SCK
Kiedy? 17 lutego 2021 o godzinie 17:30
Adres: al. Niepodległości 7, 39-300 Mielec
Chcesz więcej wydarzeń z tego miejsca? Kliknij tutaj
Cena: od 70zł

Bilety: