w

Waldemar Malicki – "Klasyka po bandzie"

Waldemar Malicki
Waldemar Malicki – "Klasyka po bandzie"

Oszałamiająca muzyka, pełna seksapilu czteroosobowa formacja oraz rozbrajające żarty "tu i teraz". Pełne pozytywnej energii koncertowe show w takt melodii wygrywanych przez charyzmatycznego wirtuoza Waldemara Malickiego.

MUZYKA
Pianista wraz z czarującą wiolonczelistką i porywającymi solistami zaprezentują największe hity Pucciniego, Bramsa, Verdi’ego czy Bizeta, które zaskoczą swoim brzmieniem niczym przeboje napisane współcześnie. Muzyczny spektakl zachwyca ogromną ilością pianistyki i różnorodnością subtelnych klimatów, a energetyczne utwory oczarują niejednego melomana.

HUMOR
Pełen temperamentu koncert to także spotkanie z wyśmienitym humorem! Kilkadziesiąt skeczy muzycznych przeplata się z dowcipem politycznym, obyczajowym i światopoglądowym. Anegdoty z najwyższej półki nie tylko bawią do łez, ale także trafnie komentują naszą współczesność.

OCZYSZCZENIE
Waldemar Malicki – Klasyka po bandzie, będąc odpowiedzią na otaczającą rzeczywistość, zaskakuje aktualnością. To zabawa połączona z refleksją, która skłania do myślenia, a jednocześnie urzeka lekkością. Ta absolutnie nowa forma artystyczna, wypełniona mnóstwem oczyszczającego śmiechu, to gwarancja inteligentnej rozrywki i przyjemnej odskoczni od codzienności.

scenariusz i reżyseria – Jacek Kęcik
występują:
Waldemar Malicki – fortepian
Małgorzata Krzyżanowicz – wiolonczela
Anita Rywalska – sopran
Marcin Pomykała – tenor

Czas trwania koncertu: 90 min

Gdzie? Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie - Sala Widowiskowa
Kiedy? 26 września 2020 o godzinie 19:40
Adres: Bohaterów Warszawy 4, 05-800 Pruszków
Chcesz więcej wydarzeń z tego miejsca? Kliknij tutaj
Cena: od 90zł
To wydarzenie już się odbyło