w

Warszawa / Bartosz Zalewski / Infrastruktura Kłamstwa

Komicy ;-)
Warszawa / Bartosz Zalewski / Infrastruktura Kłamstwa

Siema! Stand-up Polska zaprasza do Resortu Komedii. Wystąpi:

Bartosz Zalewski – urodzony we Wrocławiu komik, zamieszkały tam do czasu kiedy już tam nie mieszkał, założył Wrocławski Stand-up, wstąpił do Stand-up Polska, występował w telewizji, był, jadł, pił, sapał, używał czasowników. Ma za sobą pięć programów solowych, dwa (trzy jeśli czytasz to po 25.06.19) do obejrzenia publicznie, resztę przysypał czas. Sam umieszcza się w pierwszej 20 polskich komików, oczywiście na pierwszym miejscu, bo na co komu skromność. 

A zaprezentuje nam program: "Infrastruktura kłamstwa" To autentyczna opowieść człowieka w pewnym wieku. Jej główny walor wynika z oparcia w pełni na faktach, dzięki czemu każdy będzie mógł odnieść się do jej zawartości. W 100% prawdziwe historie, opis skonfigurowany pod zasady SEO oraz fryzura numer 3 z magazynu mody męskiej i gadżetów sprawi, że poczujecie się bezpiecznie, odnajdując wszystkie te tropy, za które płacicie ciężko zarobione pieniądze. Po występie będzie możliwość zakupu koszulek, smyczy do telefonu i żelowych łapek pozostawiających smutne ślady na szybach. 

+ mały open mic 

Wydarzenie tylko dla osób dorosłych. 

Uprzejmie informujemy, że lokal, nie jest przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnością ruchową. Przepraszamy za zaistniałe w związku z tym niedogodności.

Brak zgody na nagrywanie wydarzenia.
Osoby utrudniające występ mogą zostać poproszone o opuszczenie klubu.

Gdzie? Rakieta Klub
Kiedy? 25 września 2020 o godzinie 20:00
Adres: Nowy Świat 4a, 00-496 Warszawa
Chcesz więcej wydarzeń z tego miejsca? Kliknij tutaj
Cena: od 29zł

Bilety: