w

Wojtek Pięta & Damian Skóra: Testy nowego materiału

Wojtek Pięta i Damian Skóra
Wojtek Pięta & Damian Skóra: Testy nowego materiału

Zanim ruszymy w Polskę z nowymi żartami, chcielibyśmy je przetestować przed surową, acz sprawiedliwą publicznością Artefaktu. Może będą to występy genialne, może fatalne, ale najprawdopodobniej takie w sam raz. Usłyszycie pomysły świeże niczym bób w lipcu, młode ziemniaku w czerwcu albo Dawid Podsiadło w 2014. To Wasze śmiechy mogą miec decydujący wpływ na to, czy usłyszy je reszta kraju czy oddamy je Kubie Wojewódzkiemu.

Wystąpimy dla Was w tandemie podologiczno-dermatologicznym czyli Wojciech Pięta i Damian Skóra. Słowo o nas:

Wojciech Pięta – przez lata obsługiwał konsumentów w pewnej dużej firmie. Nie był to jednak sumienny pracownik, przez jego niedopatrzenia stracili prawie połowę kontrahentów. Drugą połowę odstraszył jego wspólnik J. Łokieć, po godzinach zawodnik muay-thai. Tej sytuacji zawdzięczamy popularne dziś przysłowie Łokieć, Pięta i nie ma klienta. W stand-upie radzi sobie jednak dużo lepiej, jeszcze nikt nie wyszedł z występu, parę osób nawet doszło w trakcie.

Damian Skóra – w młodości osobisty doradca Mariusza Pudzianowskiego, w robieniu kariery w młodym wieku wyprzedził go tylko wiceminister finansów i Harry Potter, czyli w zasadzie jedna osoba. Pudzianowski bardzo cenił sobie rady Damiana, na ofertę Rady Ministrów, która chciała wcielić go w swoje szeregi celem koordynowania reprywatyzacji mleczarni, Mariusz odrzekł słynne dziś słowa "tanio Skóry nie sprzedam". Ostatecznie transfer nastąpił po przelaniu kwoty 2 tys. złotych, za co w tamtych latach można było kupić domek letniskowy w Giżycku i loda Magnum (wymienialne na dwa lody Oskar), więc istotnie, tanio nie sprzedał. Damian postanowił następnie swoje umiejętności doradcze przenieść na scenę, aby podzielić się nimi z Polskim chlebobiorcą, chlebodawcą i osobami uczulonymi na gluten, czyli chlebosceptykami. Nie udało się, więc opowiada żarty.

No, to tyle z faktografii, teraz sprawy organizacyjne:
Data i godzina: 27.09, 19:00
miejsce: Artefakt Cafe, ul. Dajwór 3

Wstęp:
– 15 PLN przedsprzedaż
– 20 PLN na bramce

Liczba miejsc ograniczona do 40!

Gdzie? Artefakt Café
Kiedy? 27 września 2020 o godzinie 19:00
Adres: ul, Dajwór 3, 31-052 Kraków
Chcesz więcej wydarzeń z tego miejsca? Kliknij tutaj
Cena: od 15zł

Bilety: