w

Zalewski / Gadowski / Premiera Nowego Programu / Kutno

Bartosz Zalewski, Piotr Popek
Zalewski / Gadowski / Premiera Nowego Programu / Kutno

Zapraszamy na kolejny znakomity Stand-up w Alternatywa Kutno, gdzie wystąpią dla was: Bartosz Zalewski i Darek Gadowski

Bartosz ZALEWSKI – urodzony we Wrocławiu komik, zamieszkały tam do czasu kiedy już tam nie mieszkał, założył Wrocławski Stand-up, wstąpił do Stand-up Polska, występował w telewizji, był, jadł, pił, sapał, używał czasowników. Ma za sobą pięć programów solowych, dwa (trzy jeśli czytasz to po 25.06.19) do obejrzenia publicznie, resztę przysypał czas. Sam umieszcza się w pierwszej 20 polskich komików, oczywiście na pierwszym miejscu, bo na co komu skromność.

Teraz zaprasza na program pt. "Infrastruktura kłamstwa", który został opisany takimi słowa:
"Infrastruktura kłamstwa" to autentyczna opowieść człowieka w pewnym wieku. Jej główny walor wynika z oparcia w pełni na faktach, dzięki czemu każdy będzie mógł odnieść się do jej zawartości. W 100% prawdziwe historie, opis skonfigurowany pod zasady SEO oraz fryzura numer 3 z magazynu mody męskiej i gadżetów sprawi, że poczujecie się bezpiecznie, odnajdując wszystkie te tropy, za które płacicie ciężko zarobione pieniądze. Po występie będzie możliwość zakupu koszulek, smyczy do telefonu i żelowych łapek pozostawiających smutne ślady na szybach. Zapraszamy serdecznie!

Darek GADOWSKI –  czysta koszalińska energia, spotkania z Darkiem to idealna terapia na smutną rzeczywistość. Jego stand-up napędzany na równi frustracją, inwencją i czystym relaksem wzbudza zasłużone reakcje w całym kraju. Każdy wieczór sygnowany nazwiskiem Darka Gadowskiego to tak naprawdę wizyta dawno niewidzianego, bliskiego przyjaciela, z którym uwielbiamy się śmiać i zgadzać na przemian.

Brak zgody na nagrywanie wydarzenia.
Wydarzenie tylko dla osób dorosłych.

Gdzie? Klubokawiarnia Alternatywa
Kiedy? 29 października 2020 o godzinie 20:00
Adres: Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 9, 99-300 Kutno
Chcesz więcej wydarzeń z tego miejsca? Kliknij tutaj
Cena: od 25zł

Bilety: